Kultura města Mladá Boleslav

Koncerty, divadelní a filmová představení a spousty dalších kulturních, ale také vzdělávacích a společenských akcí nabízí Kultura města Mladá Boleslav.

Pro seniory pořádá Kultura spolu se Statutárním městem Mladá Boleslav každoročně také Dny seniorů, které probíhají vždy ve dnech od pondělí do čtvrtka. Ve čtvrtek pak dojde ke hlavnímu programu, který se uskuteční ve velkém sále Domu kultury za doprovodu mnoha kulturních vystoupení nebo např. vyhlášení Ceny Prima senior.

www.kulturamb.cz

Kultura ve městě v době nouzového stavu 

Aktuální pandemie Covid-19, která zasáhla i náš kulturní stánek – Dům kultury v Mladé Boleslavi, zastavila veškeré kulturní dění v naší zemi. V tomto nelehkém období se tak dalo dohromady několik schopných firem a rozhodlo se pořádat koncerty pro lidi doma. Každý koncert, který pořádáme se skutečně děje, pouze bez fanoušků pod pódiem. Každý se na něj může podívat prostřednictvím obrazovky u svých telefonů, tabletů, počítačů nebo skutečné televizní obrazovky díky IPTV První boleslavská.

Ve velkém sále Domu kultury, který se proměnil v televizní studio. Jako na každém jiném koncertě tu jsou osvětlovači, zvukaři a místo návštěvníků v sále kameramani. Jejich záběry jsou živě stříhány ve videopultu a v přímém přenosu sdíleny mezi fanoušky. Stream se aktuálně vysílá přes Youtube kanál, Facebook a v Mladé Boleslavi také přes IPTV Prvníboleslavská. Vybrané koncerty budou živě odvysílány také prostřednictvím MALL TV.

SBÍRKA PRO POTŘEBNÉ

Založili jsme sbírku Hrajeme pro život, na kterou můžete přispívat libovolnou částkou, která bude rozdělena pro potřebné.Každá kapela si při plánování svého on-line koncert u nás vybere, na který konkrétní projekt bude vybraná částka poslána. Kolik peněz pošlete je jen na Vás. Podívejte se na www.donio.cz.

JAK PŘISPĚT NAJDETE PŘÍMO U KAŽDÉHO KONCERTU V PODOROBNOSTECH

Je to snadné, pomocí QR kódu, který se během koncertu zobrazuje na vaší obrazovce. Většinu charitativních koncertů, které se odehrávají on-line na velkém sále Domu kultury v Mladé Boleslavi najdete na www.donio.cz.

DONIO – Hrajeme pro život

www.scena2020.cz

www.youtube.com záznamy všech koncertů

X
X